Poliklinika Arista

Najnoviji ultrazvuk u poliklinici Arista!

Ultrazvuk je široko korištena dijagnostička metoda koja ima svoju primjenu u detekciji mnogih bolesti.

Tehnologija ultrazvučnih uređaja se kontinuirano razvija te omogućava poboljšanje slikovnog prikaza organa. Modaliteti poput color dopplera, elastografije i kontrastom-pojačanog prikaza koji se ugrađuju u moderne ultrazvučne aparate doprinose kvaliteti nalaza jer nude dodatne informacije o zdravlju unutrašnjih organa koji se pregledavaju.

Sve bolja rezolucija prikaza omogućuje raniju detekciju promjena na samim organima. Investiranje u nove tehnologije poboljšava skrb za bolesnike pravovremenom i boljom dijagnostičkom preciznošću.

Vrhunska i pouzdana dijagnostika bolesti je u centru pažnje u poliklinici Arista stoga Vas s ponosom obavještavamo da smo u asortiman naših dijagnostičkih uređaja dodali i novi vrhunski ultrazvučni uređaj Mindray Resona I9 koji je opremljen svim sondama za primjenu kod djece i odraslih.

U poliklinici Arista moguće je ovim uređajem učiniti sljedeće preglede:

• Intrauterini pregled fetalnog srca kada je već za vrijeme trudnoće moguće detektirati srčane mane kod još nerođene djece.
  • Ultrazvuk srca kod djece svih uzrasta
  • Ultrazvuk srca kod odraslih pacijenata
  • Ultrazvuk štitnjače te vođu citološku punkciju organa
  • Ultrazvuk i color doppler vena i arterija